IV.MOTOSRAZ  16.- 17.8.2013

informace zde:

 http://www.jablonec-krkonose.cz/motofest/

 

V sobotu 17.8.2013 se uskuteční IV.Motosraz,tentokrát v arealu autocampu Zátiší.O uspořádání srazu jsme se dohodli s novým nájemcem campu panem Milanem Jónen,který nám bez problému vyšel vstříc.Pro nás bude potřeba v pátek odpoledne pomoci s přípravou na campu.

V jednání máme účast pana Hošťálka Petra,který je znám jako cestovatel s motocykly různých značek po Evropě i Asii.Pokud nám účast potvrdí rádi bychom s ním v pátek večer uspořádali besedu z jeho cest.

informace: 9.8.2013

Pan Hošťálek potvrdil účast na našem motosrazu.Máme domluveno,že již v pátek 16.8. večer,po přípravě srazu na autocampu,uspořádá besedu z loňské cesty s válečným bavorákem do Stalingradu.

01

 

3 17

 3 16

 

 

 

 

 

 

0dkaz na:

http://www.motorkari.cz/motoakce/akce/?aid=6875

 

Úvod Články Motoakce Kalendář IV.motosraz v Jablonci nad Jizerou IV.motosraz v Jablonci nad Jizerou Pořadatel: Motoparta Jablonec/Jizerou +420602171049 Město: Jablonec nad Jizerou Začátek: 17.08.2013 Konec: 17.08.2013 Vložil: Rudy5 Vstupné: Neuvedeno Zobrazeno: 199x Pořádáme IV.mototosraz v Jablonci nad Jizerou,tentokrát v autocampu Zátiši. Není problém si zajisti ubytování v chatkách nebo stanech v campu.Plánovaný program motosrazu bude probíhat v sobotu,ale už v pátek se sejdeme u pivka a pobavíme se a když už budete u nás, tak až do neděle,uděláme si hezký víkend.Sázíme na menší akci s přátelskou atmosférou. Naším hostem bude pan Petr Hošťálek.Zúčastní se srazu na válečném BMW se kterým podnikl loni jízdu do Stalingradu. V pátek od 20,00 hod.si poslechneme besedu z jeho motocest po Evropě i Asii i poslední cesty do Stalingradu. odkaz na: http://motomuseum.cz/ informace na: http://moto.jablonec-krkonose.cz/Těšíme se na Vás. - přiďte pobejt! S.R. Přihlásit se na akci Seznam přihlášených (0) Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se. Zúčastním se: Určitě, Možná Fotogalerie

Více na: http://www.motorkari.cz/motoakce/akce/?aid=6875
Copyright © Motorkari.cz